300’ler Komitesi (Committee of 300)

300’ler Komitesi, Committee of 300
300’ler Komitesi (Committee of 300)

Kimi çevrelerde "Olimpiyalılar" olarak da adlandırılan "300’ler Komitesi" (Committee of 300), öyle bir gizli organizasyon ki, dünya üzerinde yalnızca bir kişi onun hakkındaki gerçekleri öğrenebildi. Dr. John Coleman, "Conspirators Hierarchy: The Story of the Committee of 300" (Komplo Teorisyenleri Hiyerarşisi: 300’ler Komitesi’nin Öyküsü) adlı kitabında en üst düzey siyâsî, askerî ve iş dünyası liderlerinden oluşan bir organizasyonu tarif ediyor.

Eski bir İngiliz MI6 istihbarat memuru olduğunu iddia eden Coleman, komitenin Amerika’da hükümetin masum vatandaşların mülklerine el koymasına izin veren "sahte uyuşturucu savaşları"ndan sorumlu olduğunu ileri sürüyor. Ancak komitenin gerçek amacı, doğal kaynakları kurtarmak için nüfusu kontrol altında tutmak, Komite’nin Cecil Rhodes tarafından tek dünya hükümetine hizmet vermek amacıyla kurulduğu iddia ediliyor. Rockefeller’lar ve Rothschild’leri bu komitenin arkasındaki olağan şüpheliler.

Coleman, Londra’daki "Tavistock Halkla İlişkiler Enstitüsü"nün (Tavistock Institute of Human Relations) onlarca yıldır vatandaşların beynini yıkadığını, CIA ve diğer gizli servisler için zihin kontrolü programları geliştirdiğini öne sürüyor. Anlatılanlara göre bu teknikler, kamuoyunun fikrini ve davranışlarını değiştirmek, dünya diktatörlüğü karşısında insanları çaresiz kılmak için kullanılıyor. Tabii insanların bu gizemli 300’ler Komitesi hakkındaki gerçekleri öğrenmesi engelleniyor.
PAYLAŞ

Adil Eşme

Gizemli Bilimler Blogu sizler için her gün yeni ve daha güzel bilgiler vermek için sabah akşam yazı yazan sizlere eğlendirerek öğreten kısa ve bazen uzun yazılarla bilgileri aktarmaya çalışan bir blogdur. Blogumuz her geçen gün daha da büyümekte ve sizlere daha çok bilgi verme uğraşındadır.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
Gizli Bilimler Blogu Olarak Sizlere Dogru Bilgiler Sunmak Vizyonumuzdur. Sizlerde Bizlere Destek İçin Paylaşır Yorum Atarsanız Cok Seviniriz. Emeklerimizin Karşılıgını Almış Oluruz Sizlerde Önerilerinizi Yorumlarda Bildirebilirsiniz. Şimdiden Teşekkürler