reklam banneri

Haftanın Öne Çıkanları

CENNETE GİTMEK İÇİN İNTİHAR EDEN İNSANLAR

Tarih : 12:08:00 Yorum (0)

GÜNEŞ TAPINAĞI ÜYELERİNİN TOPLU İNTİHARI

Güneş Tapınağı 1994 yılında iyici duyulmaya başlayan modern bir tarikattı.Joseph de Mambro tarafından kurulan tarikat bir yıl içinde 100 kadar üyesi oturdukları binaları ateşe vererek intihar etti.Ayrıca bir de bebek cinayeti gerçekleştirildi.Defalarca bıçaklanan bebeğin öldürülmesinin sebebinin De mambro olduğu söyleniyor.Bebek için Deccal demiş ve tarikat üyleri de bebeği öldürmüşlerdir.

intiharvakaları,intihar

TESLİM OLMAYIP ÖLMEYİ TERCİH EDEN YAHUDİLER

Masada kuşatması Yahudilerle Romalılar arasında MS 73 yılında yaşayan bir savaş.Savaşı Romalılar kazandı.Yahudiler teslim olmaktansa ölmeyi tercih ettiler.960 kişi toplu olarak intihar ettiler çocuklarıyla birlikte.

intiharvakaları,intihar

BALİ`de TESLİM OLMAMAK İÇİN İNTAHAR EDEN İNSANLAR

Paputan adlı adet Bali`nin kültüründe var.Toplu intihar anlamına geliyor.Hollandılıların işgalinden sonra 1000`in üzerinde Balili, köle olmamak ve işkence görmemek için kendilerini öldürdüler.

Cennet kapısı adlı tarikat üyleri 1977 yılında liderleri Marshall Applewhite`ın sözüne kanarak intihar ettiler.Uzaylı temalı bu tarikatın inancına göre dünya yok olacaktı ve tarikat üyeleri kendilerini beklemekte olan uzay gemisine binip kurtulacaklardı.Bunun için bedenlerinde kurtulmaları gerekiyordu.

Bu Makalemi Arkadaşlarınızla Paylaşın