reklam banneri

Haftanın Öne Çıkanları

Siyah Eldiven Cin Hikayesi - Ürpertici Hikaye

Tarih : 13:11:00 Yorum (0)

Gece 2'de duyduğum sesle gözlerimi açmıştım.Kızlar yataklarında uyuyorlardı. Ses gittikçe daha da yaklaşırken korkmaya başlamıştım.Bu bir şeyin sürüklenme sesi gibiydi.Yatağında uyuyan Fatmayı uyandırmaya karar verdim.Yanına gidip seslendim.Gözlerini açtı...Sinirlendiği her halinden belli oluyordu.

"Ne var Berna ? görmüyor musun uyuyorum."

Bu kız niye her zaman böyle agresif olmak zorunda.."Fatma bir ses duydum.Bu saatte kim dışarıda olabilir ki ?"Diye sordum.Uyandırdığıma çok pişman olmuştum.Ne diye örtüyü başıma kadar çekip uyumadıysam.

"Saçmalama Berna ben ses falan duymadım.Yat uyu artık."

Bunları söyledikten sonra uzun siyah saçlarını geri atıp bana sırtını döndü.

Sesler kesilmişti.Diğer kızları da uyandırmak istemiyordum.Bir de onların laflarına katlanamazdım.Yatağıma girip uykuya daldım.

Ertesi sabah 6'da uyandığımda kızlar daha uyanmamıştı.Ben dişlerimi fırçalayıp üstümü değiştirdikten sonra kahvaltı yapmak için yemekhaneye indim.Kahvaltıya daha bir saat vardı.Bu yüzden kimse gelmemişti.Bende bahçeye çıkmak için koridora ilerledim.Koridorda yürürken revirden yatakhane müdürünün sesi geliyordu.Pek umursamadım ama söyledikleri dikkatimi çekmişti.

"Bu kızı hemen buradan çıkarmamız gerekiyor.Gece burada her ne olmuşsa beni ilgilendirmiyor."Bunları birine ya da birilerine sessiz bir şekilde söylüyordu.

Revire girdiğimde yerde yatan cansız bedeni gördüm.Gözlerime inanamadım.

Yüzü...

Elleri..

Tırnakları...

Mosmor olmuştu.

Bir elimle yüzümü kapayıp diğer elimle bir yere tutunmaya çalışıyordum.Bu gördüğüm şey anlatılamazdı

Ayakta zor duruyordum.Gözlerimi müdüre çevirdiğimde benim burda ne aradığımı merak eder gibi endişeli bir şekilde bana bakıyordu.

Odada bir kaç hizmetli daha vardı.Ağzımdan tek kelime çıkmıyordu.

Beni kolumdan tutup dışarı çıkardı. Bir şeyler söylüyordu ama benim aklım yerdeki hareketsiz,kanlar içinde yatan kızdaydı.Sonunda onu dinlediğimde bana"Berna Çelik gördüklerini tek kişiye anlatırsan bu okulda bir saat daha kalamazsın. Duyuyor musun beni.Berna cevap ver bana.Ben bir şekilde halledeceğim."dedi.

Söylediği şeylere inanamıyordum.Nasıl saklayabilirdim böyle bir şeyi. Onun ise tek düşündüğü şey okulunun isminin böyle korkunç şeylerle anılmaması...

Beni omuzlarımdan tutarak odamın kapısına kadar ittirdi. Geldiğimizde gözlerimin içine sert bir şekilde bakarak bana ne yapacağımı sordu.Ben ise hala olayın şokun daydım. Benim bu okuldan başka şansım yoktu.Ailen beni o eve asla almazlardı.

Ama ya o kız...

Kafamı sallayıp kimseye bir şey söylemeyeceğimi söyledim. Omzumdan elini çektiği an göz yaşlarımı tutamamıştım.

Korkuyordum...

Kendimden nefret ediyordum...

Odama girdiğimde kızların hepsi bana dik dik bakıyolardı. Ğece olanlar yüzünden bana kızmış olmalılar.Ama her zaman olduğu gibi hiçbiri beni umursamamıştı.İlk defa benimle ilgilenmediklerine sevinmiştim.Çünkü neden ağladığımı sordukları an her şeyi berbat edebilirdim.

Hiç durmadan ağlıyordum.Hiç bir şey yememiştim.Sadece derslere ruh gibi girip odama geri gelmiştim.Bu sabah olanlardan kimsenin haberi yoktu.Müdür dediğini yaptırıp bu işin duyulmamasını sağlamıştı

Olanlar aklımdan çıkmıyordu.Saat daha akşam 8'di. Kız lar eminim bu saatte bahçede oturup birbirlerine sevgililerini anlatıyorlardır. Imm ya da yarın ne giyeceklerini...Bende bundan yararlanıp yüzümü yıkadım,bir an önce uyumak için yatmaya karar verdim.Dolaptan kıyafetlerimi almadan önce dolaptaki aynadan kendimi gördüm.Ağlamaktan artık gözlerim şişmişti.Dolabı açtığımda dikkatimi bir şey daha çekmişti.Kıyafetlerimde bazıları yoktu.Kızların aldığını düşündüm.Daha dikkatli baktığımda

Siyah gömleğim...

Siyah eteğim...

Siyah deri ceketim...

Siyah ayakkabılarım...

Ama bir saniye...

Bunlar bana bir şeyi anımsatmıştı.Hayatım boyunca gözümden asla silinmeyecek bir şeyi...

Sabah gördüğüm kızın üstünde de sadece siyah giysileri vardı.

Bu tuhaf değil miydi?

Kapağı kapattığımda dolabın aynasında gördüğüm tek şey arkamdaki Siyah Eldivenli ellerdi.


Bu Makalemi Arkadaşlarınızla Paylaşın