UFO'larla Cinlerin Bir İlgisi Var Mı?

ufo,cin,cinler

UFO'larla Cinlerin Bir İlgisi Var Mı?
Yeryüzünün en önemli varlıkları olan insanlar anlayamadıkları. tanımlayamadıkları şeylere tarih boyunca çok değişik isimler takmışlardır. Günümüzde bile bilimin açıklamakta güçlük çektiği, dahası tanımlayamadığı esrarengiz olayların olduğu da bir gerçek. Bunların başında her zaman tartışması yapılan ve insan dışında üçüncü tür canlı varlık olarak adlandırılan varlıklar konusu geliyor. Bu anlamda UFO'lann uzaylı varlıklara ait cisimler olduğundan tutun da, UFO'ların süper devletlere ait uydu araçları olduğuna kadar birbirinden ilginç, enteresan yorumlar yapılıyor. Bu yorumlarda o kadar ileri gidiliyor ki. arada bir insanların çıkıp"UFO gördük" diye niteledikleri şeylerin Cin oldukları iddia ediliyor.

"Binbir gece Masalları"nda sıklıkla yer alan Cin öykülerini pek çoğumuz hatırlarız. Küçüklüğümüzden beri. özellikle Anadolu'da anlatılan Cin hikayelerinin haddi var hesabı yok. Medeniyetleri neredeyse cadı ve periler üzerinde kurulmuş batıda da peri ve cadılar üzerine neredeyse bir külliyat oluşmuş bulunuyor, UFO'lara da bu çeşit hikayeler şeklinde bakabiliriz.
PAYLAŞ

Adil Eşme

Gizemli Bilimler Blogu sizler için her gün yeni ve daha güzel bilgiler vermek için sabah akşam yazı yazan sizlere eğlendirerek öğreten kısa ve bazen uzun yazılarla bilgileri aktarmaya çalışan bir blogdur. Blogumuz her geçen gün daha da büyümekte ve sizlere daha çok bilgi verme uğraşındadır.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
Gizli Bilimler Blogu Olarak Sizlere Dogru Bilgiler Sunmak Vizyonumuzdur. Sizlerde Bizlere Destek İçin Paylaşır Yorum Atarsanız Cok Seviniriz. Emeklerimizin Karşılıgını Almış Oluruz Sizlerde Önerilerinizi Yorumlarda Bildirebilirsiniz. Şimdiden Teşekkürler