reklam banneri

Haftanın Öne Çıkanları

Bilim, UFO'lar İçin Ne Diyor?

Tarih : 14:18:00 Yorum (0)


Bilim, UFO'lar İçin Ne Diyor?

Bilimin UFO Yorumu
Bilim, UFO'lar İçin Ne Diyor?
"Astronot Albay Gordon Cooper, Avustralya üzerinde büyük bir UFO ile karşılaşmış, dünya diline benzemeyen konuşmalar kaydetmişti ama kendisi bunu sonradan reddetti. Bir yol sonra Kasım 1978'de ondan bir mektup aldım ve nihayet kendisiyle konuştuğumda uzay uçuşlarında birçok kez UFO'larla karşılaştığını, başka astronotların da böyle şeyler yaşadıklarını ama konuşmamaları için uyarıldıklarını söyledi..." (Yazar Sidney Sheldon)

"Atmosferimizde ve hatta yeryüzünde insan yapısı nesneler veya bilimin tanıdığı fizik güçlerin dışında nesneler bulunduğu kanıtları çok artmıştır. Sözlerine inanılması gereken insanlar böyle nesneleri gördüklerini söylüyorlar..." (1971-73 arasında Britanya Genelkurmay Başkanı Lord Hill-Norton)


"Bazı raporlar bize gizli askeri üslerimizin üstünde yaşadışı uçan araç trafiğinin bulunduğunu gösteriyorlar. Güvenilir insanlar bu aracı yakından gördüler... Araçlarda bir işaret veya tanıtıcı bir amblem yoktur. Bunlar kim ve nedir? Neden hava sahamızı ihlal ediyorlar?" (Tümgeneral Erik Reuterswaerd-İsveç)
"Bunların roket olmadıklarını anladık, ancak daha fazla bir araştırmaya giremeden yabancı yetkililerle konuşan askeri yetkililer araştırmayı durdurdular..." (Prof. Paul Santorini, bilim adamı- Yunanistan)

"Garip şeyler görüldüğü, artık kesindir. Aklı başında olup ta bir şey gördüğünü iddia eden inanılır insanların sayısı gittikçe artmaktadır." (General Lionel Max Hassin, NATO Savunma Koordinatörü ve Fransa Hava Kuvvetleri Komutanı)


Bu Makalemi Arkadaşlarınızla Paylaşın