reklam banneri

Haftanın Öne Çıkanları

Şeytânîlerin İstanbul Büyüleri

Tarih : 18:37:00 Yorum (0)

Şeytânîlerin İstanbul Büyüleri
Şeytânîlerin İstanbul Büyüleri
Sultanahmet meydanındaki, Amon Ra tapınağından getirilip Konstantinopolis'e diktirilen taşın üzerinde birçok Mısır hiyeroglifi bulunmaktadır. Amon Ra, Güneş tanrısı mânâsındadır. Sultanahmet Meydanı'nda bulunan bu taşın benzerleri, dünyanın çeşitli ülkelerinde bilinçli olarak dikilmiştir. Washington  anıtı, yakın çağlarda dikilen bir anıttır. Washington anıtı (Washington'da bulunan dikilitaş), Amon Ra tapınağında bulunan orijinal dikilitaşlar ile aynı boydadır. Farmasonlarca inşa edilmiştir. Bu yazı kısaca bir fikir vermesi için kaleme alındı. Daha detaylı bilgileri "Bir Meczubun Rüyası" serisinin 3. ve 4.kitaplarında bulacaksınız inşallah.
Sultanahmet Meydanı'ndaki Taşın Felsefesi
Piramit, Güneş ve göz; çok rastlanılan Masonik sembollerdir.
1 Dolar'ın arka yüzünde üçünü beraber  görebilirsiniz meselâ. Sultanahmet Meydanı'ndaki taşa belli bir mesafeden, Güneş'i tam taşın üst kısmına denk getirip gözünüzü hafifçe kıstığınızda, Güneş ışıklarının bir piramit çizdiğini göreceksiniz.
Resimde görülen Masonik sembole ve kullanılan tanımlamaya dikkat edin: İHTİŞAMIN ALEVİ. Burada güneş hüzmesi, "ihtişâmın alevi" olarak tanımlanmış.
Bu resim, farmasonluğun en önemli sembollerinden bazılarını içerir. Ortadaki yıldıza dikkat edin. Para fotoğrafındaki yıldıza benziyor değil mi? Üçgenin içindeki "her şeyi gören göz"e dikkat! Üçgenden ve içindeki gözden yansıyan güneş ışınları"İHTİŞAMIN ALEVİ" olarak isimlendirilir. Bu arada bu Masonik sembol ile alakalı bir başka şeye değinelim çok kısa olarak. Ortadaki yıldıza dikkat edin. Şimdi de ilk defa yayınlayacak olduğumuz şu özel paranın ön kısmındaki yıldıza dikkat edin. Aynı yıldız değil mi?.

Bu, Fransızların Fas'ta, "özel bir amaçla" bastırdıkları bir para. Bir 10 frank. Neyse, biz yine dikilitaşa geri dönelim. Gözün tepede olması, piramit çizilebilmek için özel bir ritüelin özel bir zamanıdır. Belli zamanlarda etrafında tavaf eder gibi dönen Şeytanîlerin ayin noktalarından biridir bu taş. Bu ritüel, kendi açılarından bir "büyü ritüeli"dir.
Bu dikilitaşların üzerindeki piramitlere bakın, Hac'daki  Şeytan taşlama sırasında Şeytan'a atfedilen taşa bakın ve sonra benzerliklerine dikkat edin. Dediğimiz gibi, detaylar daha sonra inşallah.
Bahsetmek istediğim bir başka konu, "2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul"un resmî amblemi. Acaba bu logonun manası nedir? Ne denmek isteniyor acaba, merak ediyorum. Acaba kapıya benzeyen 3 şey nedir? Şimon Perez, Millet Meclisinde yaptığı konuşmada "İstanbul, bizim için yüce bir kapıdır." demişti. Meclis tutanaklarına geçti bu sözleri. Ayrıca Papa'nın Türkiye'ye geldiği sıralarda  yazdığım "Yeni Dünya Düzencileri, İstanbul ve Papa"da şunları söylemiştim: "Yeni Dünya Düzenini Amerika dillendirir ve organize eder. Ama Amerika'yı kuranlar Yahudiler, ve masonlardır. George Washington, Amerika Birleşik Devletleri'nin ilk başkanıdır. Bu şahıs, Şeytanîlerin adamı ve asrın baş masonudur. Amerika Birleşik Devletleri'nin başkentinin ismi, bu şahsa  aittir. Hatta Washington adına masonların, Yahudi şeytanî teşkilatının yaptırdığı bir anıt da bulunur. Bu anıta devrin papa'sı, bir taş gönderir. Fakat Masonik Yahudi şeytanî teşkilatı şiddetle reddeder.
Taşta şu ibâreler yazılıdır: "BÜYÜK HAÇ ALTINDA, KONSTANSTİNOPOLİS'TEN KUTSAL TOPRAKLARA BURADAN ADIM ATILACAK. LUTHER'İN SOYUNDAN GELECEK PAPA, İSA MESİH'İ ÇAĞIRACAKTIR." Ayrıca taşın üzerinde bâzı "belli" tarihler de vardır.
Kısacası, Yahudilerin şeytânî teşkilatı, bu taşı gizlice çalıp Beyaz Saray'ın bugün bulunduğu yere, bahçesinde bir yere gömdüler. Şu an, eğer gerekirse Beyaz Saray'ı bile havaya uçururlar.
Dikkat edin şu tabire: "Konstantinopolis'ten kutsal topraklara buradan adım atılacak." Burada bir KAPI'dan bahsedilmiyor mu? Aynı Şimon Perez'in dediği gibi bir KAPI. Bu kapı, nereye geçmenin işareti? Acaba Şeytanî,
Haçlı ve Vatikan, İstanbul üzerinde birleşti mi?
Konstantin Takı, 1.Konstantin'in kazandığı bir zafer anısına milattan sonra 312 yılında Roma'da dikilmiş bir anıttır. Konstantin'in burada yeniden karşımıza çıkması enteresan, öyle değil mi? "Müslüman-Türk olan İstanbul" geri alınmak mı isteniyor? Unutmayalım, İstanbul'un Roma dönemi kurucusu aynı Konstantin ve Konstantinopolis ismi de O'ndan geliyor.[1]


Bu Makalemi Arkadaşlarınızla Paylaşın