Şili Parlamentosunda UFO Araştırmalarının Önemi Kabul Edildi


USO,UFO,ŞİLİ PARLEMENTO
Şili Parlamentosunda UFO Araştırmalarının Önemi Kabul Edildi
Şili Parlamenterleri UFO araştırmalarının önemini kabul etti. Şili Millet Meclisinin Savunma Komitesi üyeleri tarihte ilk kez UFO olgusunu ele aldı. 27 Ağustos 2003'te yapılan oturum süresince milletvekilleri, Comité de Estudio de Fenomenos Aereos Anomalos (CEFAA) - Hava Fenomenlerini Araştırma Merkezi temsilcilerini ve OVNIVISION - Şili UFO Araştırma Teşkilatının yöneticilerini dinlediler.

Parlamenterler ayrıca, bu olguyla ciddi olarak ilgilendiklerini ve OVNIVISION'ın yöneticilerinden bu önemli konuda düzenli olarak bilgi almaktan memnuniyet duyacaklarını belirttiler. Umarız, Şili Parlamentosu tarafından atılan bu önemli adım, diğer Dünya Hükümetleri tarafından da örnek alınır ve gezegenimizin ve insanlığın gelişim ve dönüşüm sürecini yakından ilgilendiren bu çok önemli konu hakkında, ulusal ve uluslararası işbirliği içinde kamuoyunun bilgilendirilmesi çalışmaları açık ve şeffaf biçimde biran önce başlatılır... Bu konuda, SİRİUS UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi olarak, gerek ulusal gerekse uluslararası platformdaki çalışmalarımızı, projelerimizi ve iş birliklerimizi arttırarak sürdürmeye kararlı olduğumuzu kamuoyumuzun bilgisine sunarız..
PAYLAŞ

Adil Eşme

Gizemli Bilimler Blogu sizler için her gün yeni ve daha güzel bilgiler vermek için sabah akşam yazı yazan sizlere eğlendirerek öğreten kısa ve bazen uzun yazılarla bilgileri aktarmaya çalışan bir blogdur. Blogumuz her geçen gün daha da büyümekte ve sizlere daha çok bilgi verme uğraşındadır.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
Gizli Bilimler Blogu Olarak Sizlere Dogru Bilgiler Sunmak Vizyonumuzdur. Sizlerde Bizlere Destek İçin Paylaşır Yorum Atarsanız Cok Seviniriz. Emeklerimizin Karşılıgını Almış Oluruz Sizlerde Önerilerinizi Yorumlarda Bildirebilirsiniz. Şimdiden Teşekkürler