reklam banneri

Haftanın Öne Çıkanları

UFO'lar Gerçek mi?

Tarih : 12:24:00 Yorum (0)


UFO,USO

UFO'lar Gerçek mi?
Bilinmeyen uçan cisimler (UFO'lar) gerçek mi? Sonsuz kabul ettiğimiz uzayda yalnız miyiz? Uzayda bizim gibi canlılar var mi? Amerika gerçekten uzay gemisi ve uzaylı ele geçirdi mi? Bu ve buna benzer o kadar çok soru var ki ! 

Pekala ! ilk UFO nerede ve ne zaman görüldü ? Bu sorunun cevabini vermek  imkansız çünkü yaptığım araştırmalar sonucu ilk UFO görülme kayıtları Kadim Mısırlılar zamanına kadar gitmektedir. Fakat ilk UFO vakaları Amerika'da 1896 yılında Sacramento Eyaletinde puro seklinde cisimler görüldüğünde başlamıştır. Ayni yıl Kansas ve Chicago'da da görüldüler.

1909 yılında İngiltere semalarında, ayni yılın ikinci yarısında Yeni Zelanda üzerinde görülen UFO'lar bilinmektedir. 1908 yılında Rusya Sibirya'nın Tunguska bölgesi üzerinde patlayan silindir biçimindeki objenin oluşturduğu etkiler hala tartışılmaktadır.

1. Dünya Savaşı sırasında Portekiz'de ünlü Fatima 13 Ekim günü tam 70.000 kişinin gözleri önünde apaçık gerçeklesen bir UFO gösterisiyle noktalandı. Bu kez 2. Dünya savaşında UFO'lar tekrar ortaya çıktı. 24 haziran 1947 de Rainer Dağı civarında özel uçağı ile uçarken saate yaklaşık 1700 kilometrelik hızla belirli bir düzen içinde uçan 9 parlak obje gören Kenneth Arnold'un bu gözlemi hakkında Basın Yayın organlarına yaptığı açıklamayla birlikte UFO olayı da uluslararası bir seviyede gözler önüne serilmiştir.

İlk olarak uçan tabaklara benzeten Kenneth Arnold olduğu için zamandan beri bu cisimlere "UFO flying saucers" (uçan tabaklar) denmiştir.
NEDEN UFO'LAR GERÇEK?
Mısır Piramitlerini ele alalım kısaca Piramitlerde kullanılan bir kalıp taşın ağırlığı yaklaşık 2000 ton civarında Piramitlerinin hepsinin ucu Sirius yıldızına çevrili Büyük Piramitlerde sanıldığının aksine hiçbir firavun mezarı yoktur.

Ne amaçla kuruldular? Hangi teknoloji kullanılarak bu devasa şaheserler yapıldı? Neden eski çağlarda mağaralara çizilmiş ve bugün ortaya çıkan astronot resimleri var? Neden Amerika hala Roswell olayını açıklamıyor? Neden hala 51. bölge adı verilen bölgenin civarında bile dolaşılması askeri birliklerce yasaklanmıştır.

Simdi bu ve benzeri o kadar çok yanıtlanamayan soru var ki! Amerika'nın 51.bölgede bir UFO ele geçirdiğine sadece ben değil, Amerikan halkının p'i inanıyor. Bu, ne kadar yüksek bir oran değil mi?


Bu Makalemi Arkadaşlarınızla Paylaşın