UFO'lar Gerçekten Var!


UFO,USO
UFO'lar Gerçekten Var!Japonya'da bir muhalefet milletvekilinin UFO'ların var olup olmadığını araştırma konusunda hükümetin ne yaptığını sorması, hükümette bu konuda görüş ayrılıkları olduğunu ortaya çıkardı! Hükümet sözcüsü Nobutaka Machimura, bugün olağan basın toplantısı sırasında konunun kendisine sorulması üzerine, ''evet, UFO'lar vardır'' deyince salondaki gazeteciler kahkahalarını tutamadı. Ama Başbakan aynı fikirde değildi. Başbakan Yasuo Fukuda, daha sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, hükümetin resmi tutumuna bağlı kalarak, ''henüz (UFO'ların var olduğunu) kanıtlayamadık'' dedi.

Konu, muhalefetteki Demokrat Partinin milletvekillerinden Ryuji Yamane'nin UFO'ların var olup olmadığını kabineden sorması ile gündeme gelmiş, kabine ''böyle bir vakaya rastlandığını henüz kanıtlayamadıklarını'' bildirmişti. Muhalefet milletvekili Yamane, Reuters'a yaptığı açıklamada, "Bu halkın ilgilendiği bir konu. Bu savunma ile ilgili bir konu ve (UFO'ların var olup olmadıklarını) kanıtlama konusunda bir operasyon yapılması gerekir'' dedi. Yamane, ''Ama hükümet doğrulama konusunda gerekli bilgileri toplama zahmetine bile katlanmıyor'' dedi. 

Hükümet sözcüsü Machimura ise olağan basın toplantısında konunun bir kez daha kendisine sorulması üzerine, açıkça alaycı bir şekilde ''Evet, kişisel olarak UFO'ların varlığına kesinlikle inanıyorum.'' dedi.
Kaynak: Milliyet Gazetesi [Sayı ve Tarih Belirtilmeli]
PAYLAŞ

Adil Eşme

Gizemli Bilimler Blogu sizler için her gün yeni ve daha güzel bilgiler vermek için sabah akşam yazı yazan sizlere eğlendirerek öğreten kısa ve bazen uzun yazılarla bilgileri aktarmaya çalışan bir blogdur. Blogumuz her geçen gün daha da büyümekte ve sizlere daha çok bilgi verme uğraşındadır.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
Gizli Bilimler Blogu Olarak Sizlere Dogru Bilgiler Sunmak Vizyonumuzdur. Sizlerde Bizlere Destek İçin Paylaşır Yorum Atarsanız Cok Seviniriz. Emeklerimizin Karşılıgını Almış Oluruz Sizlerde Önerilerinizi Yorumlarda Bildirebilirsiniz. Şimdiden Teşekkürler