Doğruda Açılar Konu Anlatımı

Merhaba arkadaşlar,


Geometri Konu Anlatımı
Doğruda Açılar Konu Anlatımı

'Dikey Geçiş' Sınavına hazırlık yolunda karşımıza çıkan ve standart sapması en yüksek olan derslerden birisi olan geometri konusunu benim fikrim çalışmadan kesinlikle girmeyin. Çünkü Standart sapma yüksek olduğu için örneğin normal net 5 puansa standart sapması yüksek olan geometri sorularının puanı 7-8 olabiliyor. ( Buradaki puanlar tamamen örnek amaçlıdır.) Hal böyle olunca bu derse çalışmadan girmenizi tavsiye etmiyorum.Geometrinin İlk konusundan ve oldukça basit ve zevkli olan 'Doğruda Açılar' konusundan başlayarak büyün konu anlatımları sitede paylaşacağım. Umarım size faydalı olur. 'Dikey Geçiş Sınavı' nda geometri soruları rahatlıkla yapar ve istediğiniz yeri kazanırsınız. İyi seyirler..

Doğruda Açılar-1
Doğruda Açılar -2

PAYLAŞ

Adil Eşme

Gizemli Bilimler Blogu sizler için her gün yeni ve daha güzel bilgiler vermek için sabah akşam yazı yazan sizlere eğlendirerek öğreten kısa ve bazen uzun yazılarla bilgileri aktarmaya çalışan bir blogdur. Blogumuz her geçen gün daha da büyümekte ve sizlere daha çok bilgi verme uğraşındadır.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
Gizli Bilimler Blogu Olarak Sizlere Dogru Bilgiler Sunmak Vizyonumuzdur. Sizlerde Bizlere Destek İçin Paylaşır Yorum Atarsanız Cok Seviniriz. Emeklerimizin Karşılıgını Almış Oluruz Sizlerde Önerilerinizi Yorumlarda Bildirebilirsiniz. Şimdiden Teşekkürler