İşçi - Havuz Problemleri Pratik Çözüm

Merhaba arkadaşlar,
İşçi Havuz Problemleri
İşçi Havuz Pratik Çözüm

Problemler konusunda en fazla sorun yaratan ve öğrencinin yapmakta en çok zorlandığı konuların başında gelir işçi havuz problemleri. Hem karışık yapısı hemde orantıları genellikle bizim alışıla geldiğiniz doğru orantı değilde ters orantı üzerinden kurulması bizi hep ters köşe yapar.

Şimdi sizlerle paylaşacağım ve  Youtube kanalında rastladığım çok pratik bir çözüm yolu videosu paylaşacağım. Şahsen ben bu videoyu izledikten sonra hem hız hemde pratiklik kazandım ve artık işçi havuz problemlerini bu yöntem ile çözüyorum. Dikey Geçiş sınavında bize en çok lazım olan zamandan tasarruf kısmını en azından bu yöntem ile işçi havuzda yapabilirsiniz. Umarım Beğenirsiniz iyi seyirler.

PAYLAŞ

Adil Eşme

Gizemli Bilimler Blogu sizler için her gün yeni ve daha güzel bilgiler vermek için sabah akşam yazı yazan sizlere eğlendirerek öğreten kısa ve bazen uzun yazılarla bilgileri aktarmaya çalışan bir blogdur. Blogumuz her geçen gün daha da büyümekte ve sizlere daha çok bilgi verme uğraşındadır.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
Gizli Bilimler Blogu Olarak Sizlere Dogru Bilgiler Sunmak Vizyonumuzdur. Sizlerde Bizlere Destek İçin Paylaşır Yorum Atarsanız Cok Seviniriz. Emeklerimizin Karşılıgını Almış Oluruz Sizlerde Önerilerinizi Yorumlarda Bildirebilirsiniz. Şimdiden Teşekkürler