Mantık Kısa Yollari

Merhaba arkadaşlar,



Dün yayınladığım Mantık Sorularının kısa yollarından sonra bugün tam 1 saat 15 dakikalık bir videoyu daha sizinle paylaşmak istiyorum. Bu videoyu izlemedim fakat bu kanalın bir kaç videosunu izledim ve anlatıcı gerçekten güzel ve anlaşılır bir dil ile size konuyu anlatabiliyor.

Sayısal mantık sorularının Dikey Geçiş te ne kadar önemli olduğunu ve son yıllarda Ösym'nin mantık ağırlı sorular sorduğunu hepimiz biliyoruz. Mantık sorularının en kötü tarafı diğer Matematik Konuları gibi belirli bir kuralı belirli bir hatları yok. Mantık soruları tamamen öncül de anlatılmak istenilen doğru ve hızlı anlayarak sorulara cevap vermeye dayanıyor. Durum böyle olunca bu sorular genel olarak düşük netler vermekte, umarım bu video bu olayı bir nebze olsun atlatmamıza yardımcı olur.


PAYLAŞ

Adil Eşme

Gizemli Bilimler Blogu sizler için her gün yeni ve daha güzel bilgiler vermek için sabah akşam yazı yazan sizlere eğlendirerek öğreten kısa ve bazen uzun yazılarla bilgileri aktarmaya çalışan bir blogdur. Blogumuz her geçen gün daha da büyümekte ve sizlere daha çok bilgi verme uğraşındadır.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
Gizli Bilimler Blogu Olarak Sizlere Dogru Bilgiler Sunmak Vizyonumuzdur. Sizlerde Bizlere Destek İçin Paylaşır Yorum Atarsanız Cok Seviniriz. Emeklerimizin Karşılıgını Almış Oluruz Sizlerde Önerilerinizi Yorumlarda Bildirebilirsiniz. Şimdiden Teşekkürler