reklam banneri

Haftanın Öne Çıkanları

Gizemli Ev Hikayesi

Tarih : 09:50:00 Yorum (2)

gizemli ev,korkunç hikayeler,hikayeler
                                
Murat Mert, ailesiyle beraber köylerine gitmek için hazırlıklarını yaparlar ve arabayla yolculuğa koyulurlar. Memleketlerinde nenelerinin evinde kalan Murat Mert, nenesinin karşısında “gizemli ev” olduğunu öğrenir. Nitekim bu “gizemli ev” çevredeki insanlar tarafından isimlendirilmişti. Sebebi de ev hakkında çok fazla söylentilerinin dolaşmasıydı.  Murat Mert, arkadaşlarıyla beraber eve gitmeye karar verir, sadece gitmekle yetinmeyen bu kafadar grup geceyi o evde geçirmeye karar verirler.
Gece saat 02:00 olduğunda murat, bir ses duyar. Dikkatli bir şekilde kulak kesilen Murat, “çıkın, çıkın” diye sesler duymaya başlar. Bunun üzerine Murat, hemen eline sopa alır ve başlar dua etmeye… Oldukça iyi Arapça bilen Murat, evi arkadaşlarıyla gezerken duvarlarda kanla yazılmış şu yazıyı görür: Eğer bu evden çıkmazsanız öleceksiniz!
Bu kanlı yazıyı gördükten sonra tüm grup kaçışmaya başlar ancak nasıl olduysa kapılar kilitlenir. Hemen pencereye koşan Murat, gözleriyle uzaklığı ölçmeye çalışır ve buradan atlamanın mantıklı olacağına karar verir, atlar. Ancak atlar atlamaz Murat bayılır ve içerideki arkadaşları da hapsolur. Neyse ki hemen ayılan Murat, süratle babasına koşar. Babasıyla eve gelen Murat, arkadaşlarını kurtarır. Ancak bir sorun vardır: Ortalıkta Ali yok!

Hemen aramaya koyulan Murat ve arkadaşları, evin yaklaşık 2 km ötesinde Ali’nin cesedini bulurlar. Cesedin üzerinde de şu notu bulurlar: Eğer bir daha  gizemli evi rahatsız ederseniz hepinizin sonu böyle olur!


Bu Makalemi Arkadaşlarınızla Paylaşın

2 yorum

yorum Yap
avatar
seydi altındağlı 26 Nisan 2017 10:52

Ali küçükken de böyleydi, çok yaramazdı, otur dersin yok, dur dersin yok, gördün mü şimdi herekecinin herekesini :)

Cevapla
avatar
Hem Ders Hem Eğlence 28 Nisan 2017 08:42

bizim burda da zamanında bir ev vardı orada kalan davul zurna sesi duymaya başlarnereye gidersen ses yer değiştiriyordu 2 kişi kafayı yemişti ne kadar doğru o bilinmez ama

Cevapla