reklam banneri

Haftanın Öne Çıkanları

Karanlıkta Yalnız Başına İzlemeye Zor Cesaret Edeceğiniz Korku Filmleri

Tarih : 09:35:00 Yorum (0)

Günümüzde artık baktığımızda hemen herkes korku filmlerini severek izliyor. Fakat tek başına ve karanlıkta tüyler ürpertici filmleri izlemeye de kimse cesaret edemeyecektir. Bu filmleri izlemek içinde biraz cesaret gerektiğini unutmamalısınız.

Şeytanın Ölüsü Korku Filmi

Şeytanın-Ölüsü

Kaliteli korku filmlerinden birisi olarak karşımıza çıkan Şeytanın ölüsü korku filminde her an tüyler ürperten sahneler yer alıyor. Film de başkahraman olarak karşımıza çıkan Ash, sevgilisi Lindayı ve yanlarında da bir çift arkadaşını alarak vakit geçirmek ister. Hafta sonu tatillerini en güzel şekilde yapabilmek adına ise Tennessee ormanındaki bir kulübeye doğru yola çıkarlar. Kulübeye geldiklerinde ise ses kaydının yanı sıra ölülerin kitabı Necronomicon'u bulurlar. Fakat bu grup farkında olmayan intikam ateşiyle yanan ölülerim uyanmasına neden olurlar. Olaylar bu aşamadan sonra daha korkunç hale dönüşerek başlar.

Diğerleri Korku Film

Diğerleri-Korku-Film

Filmde kocasını savaşta kaybetmiş olan bir kadın ele alınıyor. Kadın iki çocuğuyla birlikte konakta yaşamını sürdürmektedir. Fakat bu sırada evine üç kişi uğrayacaktır. İhtiyar bir kadın, ihtiyar bir adam, bir de dilsiz genç kızdan oluşmaktadır. Grace, evini çekip çevirecek yardımcılara ihtiyaç duyar. Gelen kişilere de işi verecektir. Çocuklarının sağlık konusunda işi verdikleri kişiye de uyarı yapar. Kızı bir takım şeylerden bahseder. Eve aldığı yardımcılardan da şüphelenmeye başlar.

Şeytan Korku Film

Şeytan-Korku-Film

Korku severlerin mutlaka izlemesi gereken filmlerden biri olarak Şeytan yer alıyor. Filmde 12 yaşında ki kızıyla birlikte Georgetown'daki evlerinde yaşam süren Chris MacNeil’ın başından geçen korkunç olayları ele alıyor. Kızı regan zaman içerisinde ise bir takım dengesiz davranışlar içerisine girmeye başlayacaktır. Regan bir doktora gösterilecektir. Kızı birçok tedavi süreci içerisinden de geçmeye başlayacaktır. Doktorlar kesin bir teşhis ortaya koymadıkları gibi Reganı da tedavi edemez hale gelirler. En son çare olarak da küçük kızını tedavi edebilmek adına başvuracağı bir diğer yoldan birisi de şeytan çıkarma olacaktır. Şeytan çıkarmaya başlanması ile birlikte oldukça kötü dolu sahneler gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır diyoruz.


Bu Makalemi Arkadaşlarınızla Paylaşın