reklam banneri

Haftanın Öne Çıkanları

Mezarlıktaki Yangın Hikayesi

Tarih : 14:33:00 Yorum (2)

Mezarlıktaki Yangın Hikayesi,mezarlık korku,korkunç hikayeler

MEZARLIKTAKİ YANGIN
  O yaz, arkadaşlarla hep sessiz sakin bir yerde birbirimizle vakit geçirirdik.  Neredeyse her gün birbirimize korku hikâyeleri anlatarak korkutmaya çalışırdık. Genellikle anlattığımız hikâyeleri kendimiz kafamızdan üretirdik. Ne kadar kafamızdan üretsek de o ortamın verdiği hezeyanla korkardık.  Aramızda en çok korku hikayelerini anlatan arkadaşım Metin’di. Metin benden 2 yaş büyüktü ve bizi gerçekten korkutmayı başarıyordu. Yine bir gece geldik ıssız bir yere ve Metin tekrar hikaye anlatmaya başladı. Bu sefer ki gerçekten çok ilginçti.
  Hikayeye istinaden bazı insanlar midesinden gelen ateşle kül olasıya kadar yanıyormuş. Ve bu yanma oldukça hızlı olup, o insanın kendini kurtarmasına zaman kalmıyormuş. Açıkçası bu hikaye bize çok saçma gelmişti ve inanmamıştık. Ancak Metin, evdeki ansiklopedileri getirerek bize kaynak gösterdi. Bu olay gerçekten yaşanmış. 
  O gece korktuğum için eve hızlı bir şekilde ilerliyordum. Aldığım bir habere göre Metin ücra bir yerde ölü bulunmuştu. Ve işin asıl ilginç tarafı, Metinin gömülü olduğu mezarlıkta 1 hafta sonra ciddi derecede yangın çıkmıştı. Ve bütün mezarlar yanarak kayıp olmuştu.

İnanmayan arkadaşlar için; eski gazeteleri araştırabilirler. Tarih: 3 Eylül 1997 , Mersin mezarlığı orman tarafında onlarca mezar kül olmuştur.


Bu Makalemi Arkadaşlarınızla Paylaşın

2 yorum

yorum Yap
avatar

Hikayeler çok iyi devamını bekliyorum..

Cevapla
avatar
Gizemli Bilimler 23 Nisan 2017 20:41

Devamı gelecektir hiç şüpheniz olmasın.