reklam banneri

Haftanın Öne Çıkanları

Hakkımızda

Tarih : 00:57:00 Yorum (0)

GizemliBilimler.com Hakkında


Gizemli Bilimler Türkçe içerik üreten bir sitedir. Site içeriği gizemli olaylar, buluşlar ve içatlar, bilim, komplo teoriler, eski mısır ve daha birçok başka konu ile ilgili ilginç bilgiler ve kategorilerden oluşmaktadır. içerikler fotoğraf, resim, grafik ve videolarla zenginleştirilmiştir.

Gizemli Bilimler’deki sayfaların altına yorum yazabilir, beğendiğiniz sayfaları sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz yayınlanmasını istediğiniz içerikleri de sitemize gönderebilirsiniz. Bunun için iletişim formundan yararlanabilirsiniz.


Bizi sosyal medyada da takip etmeyi unutmayın.
Facebook, İnstagram ve Google+ sayfalarımız da aktif olarak güncellenmektedir.

Site Retoriğimiz


Bu site, öncelikle ''Korkunç'' bir site yada bir ''Bilim'' sitesinden ibaret değildir. Eski Mısır'dan Nanoteknoloji'ye Komplo teorilerinden, Tarihi olay ve kişilere, efsanevi yaratıklardan, kehanetlere, Antik yunandan, Medyumlara ve daha sayamadığımız bir çok konu içermektedir. Hiç bir ideolojik doktrinin, fikirsel kabileciliğin ve siyasi grubun borazanlığı ve savunuculuğunu yapmaz. Ateist veya deist, Müslüman,Hristiyan yada Yahudi, sağcı veya solcu, Sünni veya Alevi,Türk,Kürt,Çerkez veya Laz bütün ziyaretçiler eşittir. Herkes, kendi inanç ve düşüncelerini ifade etme veya cevap verme haklarına sahiptir.

Saygılarımızla,

Gizemli Bilimler ekibi.