reklam banneri

Haftanın Öne Çıkanları

İletişim

Tarih : 11:49:00 Yorum (0)

Sayın ziyaretçiler; sitemizle ilgili düşüncelerinizi, eleştirilerinizi, iletmek istediğiniz her türlü konuyu yazabilirsiniz. Elimizden geldiğince bunları değerlendirip size yakışır bir site olmak için elimizden ne gelirse yapmaya çalışacağız.

Sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. www.gizemlibilimler.com’ de yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdulmasını istemek zorundadır. Sitemizde yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, metodların, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) www.gizemlibilimler.com ‘a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

Ayrıca bize içerik göndererek yayınlatmak istediğiniz takdirde: gizemlibilimler@gmail.com adresine göndererek uygun bölümde yayınlayabiliriz. Hatta bizle iletişime geçerek sitemizde admin olabilirsiniz. Saygılarımızla.


300x200 Reklam alanı bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.